Działamy głównie na terenie Poznania i okolic, wykonując projekty z dziedziny projektowania graficznego. W naszej pracy kierujemy się jedną zasadą: W projektowaniu nie ma granic! Dlatego stawiamy na wszechstronność i współpracę z młodymi projektantami, którzy rozumieją współczesny rynek. Ważna jest dla nas nie tylko grafika, w naszych pracach dbamy o odpowiednie przekazanie komunikatu zawartego w projekcie. Wierzymy, że grafika “ma coś do powiedzenia”. Również grafika reklamowa może nieść ze sobą treść, którą my staramy się wydobyć i przekazać dalej.
Budujemy nasze relacje w oparciu o zwyczajną uczciwość. Oznacza to, że nie boimy się przyznać do błędu, ale też nie zgodzimy się na coś, co mogłoby źle wpłynąć na projekt. Bardzo ważna jest dla nas współpraca z klientem i rozmowa na temat wykonywanego projektu, ponieważ to właśnie wtedy rodzą się niepowtarzalne pomysły i rozwiązania.

Andrzej Wróż – grafik, ilustrator

Zajmuję się projektowaniem graficznym oraz sztukami wizualnymi w wielu wymiarach. Inspirację czerpię z nieustannej obserwacji otoczenia, natury, ludzi, zjawisk i sytuacji. Grafika jest moją pasją a każdy projekt nowym wyzwaniem.
AW

Andrzej Wróż

Każdy projekt to kompozycja potrzeb, oczekiwań klienta z wyobraźnią i umiejętnościami projektanta oraz potrzebami ostatecznych odbiorców. Wierzę, że projektowanie jest szukaniem odpowiedzi jak te składniki i potrzeby ze sobą połączyć by tworzyły funkcjonalną i piękną całość.
JW

Justyna Wróż

Justyna Wróż – architekt wnętrz,
projektant 3D

Współpracujemy z wieloma projektantami, drukarniami i programistami, dzięki czemu możemy kontrolować projekt na każdym etapie prac. To bardzo ważne, ponieważ projekt często nie kończy się tylko na przekazaniu klientowi odpowiednich plików. Dzięki znajomości możliwości i ograniczeń druku, możemy od samego początku stworzyć projekt funkcjonalny i odpowiednio przygotowany, tak by nie narażać klienta na niepotrzebne trudności i koszty.

Nasi partnerzy:

Andree-logoGalaktyka Wnętrz

Chciałbyś z nami współpracować? Skontaktuj się z nami! Napisz, czym się zajmujesz i w czym możemy sobie pomóc.

ZOBACZ JAK POWSTAJĄ NASZE PROJEKTY